«КУ!» — Інтернет журнал: Сонце є, пісок є, тяжіння є – де ми? Ми на Землі... Або?

Стартував незвичайний соціальний фотосервіс Color для смартфонів

Білл Нгуєн (Bill Nguyen), відомий як засновник музичного сервісу Lala, проданого Apple за $80 млн, запустив новий онлайн проект Color. Він являє собою соціальну мережу для обміну з друзями знімками та відеороликами. Але сервіс сильно відрізняється від Picasa, Flickr або універсальних рішень на зразок Facebook.

Він створений спеціально для смартфонів і на даний момент вже є клієнти для Android і iOS. Крім того, проект використовує особливості цих пристроїв, що дозволяють додати до знімків гео-мітки. Геотегування є важливою складовою Color, так як коло знайомих користувача визначається по знімках, зроблених поруч з його місцем розташування.

Якщо люди часто переглядають знімки один одного, створені приблизно в одному місці, значить, вони можуть бути знайомі. Будь-які опубліковані в Color зображення стають публічними і доступними всім бажаючим, які є поруч з місцем, де ті були зроблені. Таким чином, сервіс можна назвати й інструментом для обміну фотографіями і відеороликами всередині груп.

Біллу Нгуєну вдалося залучити до проекту досить відомих в IT-індустрії особистостей. Наприклад, Дхануржая Патіла (Dhanurjay Patil) з LinkedIn і Пітера Фема (Peter Pham) з Photobucket. Крім того, ідея сервісу та її технічна реалізація виявилися цікаві інвесторам. На початкових етапах фінансування такі інвестиційні компанії як Sequoia Capital, Bain Capital і Silicon Valley Bank готові вкласти $41 млн.

itc